O Firmie

Działamy od 1989r...

Firma Tool-Bud powstała w 1989 roku i od początku specjalizuje się w produkcji narzędzi budowlanych i malarskich. Wszystko zaczęło się od szpachli szlifowanych, które nasz tata dostarczał do klientów wioząc w worku raszlowym maluchem (fiat 126p). Początki lat 90tych były trudne, jednak niezrównany upór w dążeniu do wysokiej jakości produktów oraz poszerzania ich gamy zaowocował rozpoczęciem produkcji pac nierdzewnych, pac z gąbkami dla glazurników, pac do szlifowania oraz fugownic. Stałe inwestycje w nasze linie produkcyjne oraz pozyskanie dotacji unijnych z biegiem lat pozwoliły zautomatyzować naszą produkcję na tyle, aby uzyskać możliwie najwyższy współczynnik jakości do ceny.

Wraz z rozwojem naszej produkcji oraz rosnącej liczbie klientów, w 2004 roku Tool-Bud poszerzył działalność o handel hurtowy i dystrybucję produktów na terenie całej polski.

Nasza firma zatrudnia 40 pracowników którzy codziennie z ogromnym zaangażowaniem dbają o dostosowanie się do potrzeb naszych kontrahentów.

Obecnie produkujemy prawie 100 różnych narzędzi ręcznych, a nasza oferta zawiera niemal 2000 produktów, które dostarczamy do niemal 20 państw Unii Europejskiej oraz poza nią.

Nasi partnerzy

Firmy które nam zaufały i współpracują z nami od lat.


Zadaj pytanie

Napisz do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji,
odpowiemy na każde pytanie.